Garážové brány

Typy prevedenia prelisy


Sekciové garážové brány patria medzi najpoužívanejšie typy brán. Sú obľúbené vďaka príjemnej cene a širokému spektru povrchových a farebných vyhotovení. Preto sa sekciové brány dajú výborne „zladiť“ s okolím a samotnou budovou garáže. Veľký výber rôznych panelov a doplnkov naviac umožňuje uspokojiť individuálne požiadavky našich zákazníkov. Pri výrobe brán používame špičkové komponenty od renomovaných dodávateľov spĺňajúce kritérií európskej normy s označením CE.

Tepelné úspory

Po technickej stránke garážové brány HERPLAST výborne tepelne izolujú priestor garáže. To prináša úsporu nákladov na vykurovanie a pomáha zabezpečiť v interiéri počas zimných mesiacov príjemné teploty.

Technické parametre garážových brán

  • koeficient prestupu tepla U = 0,54W/m-2.K, tepelný odpor R=1,67 m-2.K
  • plášť sekcie tvorený galvanizovaným plechom s poplastovaným povrchom a ochranou proti úniku tepla
  • rozmery na mieru podľa potreby zákazníka s max. šírkou až do 5 000 mm

Bezpečnosť a odolnosť

Pri výrobe garážových brán používame predovšetkým panely od firmy Marcegaglia. Pri návrhu aj výrobe každej garážovej brány kladieme na prvé miesto bezpečnosť užívateľov i zabezpečenie vchodu. Výsledkom našej práce sú garážové brány bezpečné pri používaní a zároveň odolné voči neoprávneným pokusom o vstup do garáže.

Prelisy garážových brán

ACTUAL – Lamelový vzor Obľúbenosť úzkych prelisov vychádza z univerzálneho vzhľadu panelu. Dizajn garážovej brány s lamelovým vzorom ACTUAL možno zvýrazniť použitím drevodekoru.
CLASIC – hladký panelGarážové brány bez prelisov si nájdu svoje miesto u zákazníkov uprednostňujúcich jednoduché, čisté línie. Hladké panely brány dizajnovo ladia s každou bežnou fasádou.
FINAL – polovičný prelisŠiroké prelisy panelu FINAL zvýraznia moderný vzhľad garážovej brány a umožnia vyniknúť jedinečnosti celého objektu.
RUSTICAL – kazetový vzorAtraktívne kazety pre zaujímavú bránu dizajnovo inšpirovanú rustikálnym štýlom, s povrchovou úpravou woodgrain.
LUXURY – mikroprofilJedinečná forma prelisov pre moderný a výnimočný dizajn. Dokonale zapadá do najnovších trendov a zdôrazní modernú architektúru.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments are closed.